Jak wypożyczyć?

Zamówienia na wypożyczenie projektora/ekranu/ przyjmujemy drogą e-mailową na adres: sklep@soscomp.pl i telefonicznie pod nr 501 478 081.

Dysponujemy projektorami (rzutnikami) multimedialnymi w technologii LCD i DLP o jasności 2000-3000 ANSI-lumenów, rozdzielczością kompatybilną z HD (w tym kina domowego) do projekcji przedniej, z możliwością podłączenia komputera poprzez wejście VGA, HDMI, S-VIDEO, USB (do prezentacji statycznej – zdjęć).

W zestawie kable: HDMI lub VGA. Na życzenie prezenter (wskaźnik laserowy) do zdalnego prowadzenia prezentacji.

 

W ofercie posiadamy 3 rodzaje ekranów przenośnych na trójnogu o wymiarach całkowitych:

  • 140 x 110 cm (mały, poręczny  ekran do prezentacji na małej powierzchni dla kilkuosobowej grupy odbiorców)
  • 200 x 180 cm (średni, ekran dla większego grona odbiorców, optymalny do szkoleń, prezentacji, domowych spotkań filmowych, gier na konsolach itp.)
  • 250 x 250 (duży, ekran dedykowany m.in na duże uroczystości (wesela, bankiety, pokazy filmowe dla dużych grup)

W zależności od Państwa potrzeb sprzęt dostarczamy na miejsce lub możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie  po uprzednim ustaleniu terminu.

Na życzenie umożliwiamy Państwu przetestowanie sprzętu, instruktaż podłączenia, konfiguracji w siedzibie bądź zleconej lokalizacji.

Nasze projektory (rzutniki) wyświetlają obraz b.dobrej jakości, nie są to mini projektory (typu LED), które z uwagi na niskie parametry oraz cenę nie nadają się do projekcji wielkopowierzchniowych.

Najlepszą jakość (jasność, kontrast) obrazu uzyskuje się w pomieszczeniach o regulowanym zaciemnieniu gdzie oświetlenie (lampy, reflektory, światło słoneczne) nie pada bezpośrednio na ekran.

 

W przypadku użyczenia na okres od 2 dni wzwyż ceny ustalamy indywidualnie !

Nasza oferta jest elastyczna, zawsze najkorzystniej zawsze najszybciej.

>MOŻLIWA NEGOCJACJA CENY – ZAWSZE NAJLEPSZA OFERTA !!!

  • W Bielsku-Białej sprzęt dowozimy  bez dodatkowych opłat, płatność w formie przedpłaty (gotówką lub przelewem), dla stałych klientów, instytucji (szkół, przedszkoli, stowarzyszeń itp.) możliwy odroczony termin płatności (FVAT).
  • Sprzęt wydajemy na podstawie umowy użyczenia podpisywanej w miejscu użytkowania projektora lub punkcie odbioru.
  • Dla Państwa komfortu zachęcamy do wcześniejszego składania zamówienia (rezerwacji) aby zapewnić dostępność danego projektora, ekranu.
  • W przypadku konieczności wypożyczenia ekspresowego (np. awaria Państwa projektora w trakcie prezentacji) jesteśmy w stanie dostarczyć projektor zastępczy w maksymalnie krótkim okresie czasu w zależności od możliwości logistycznych w danym dniu (opcja płatna dodatkowo)
  • Minimalny czas wypożyczenia to 1 dzień niezależnie od ilości godzin pracy projektora.